Унітаз Kolo Freja L7922100U
Kolo Freja L7922100U |
|
Сидіння з кришкою може продаватися окремо.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Freja L7922100U
Усі ціни 14 →Унітаз-компакт Kolo Freja L7922100U з бачком та сидінням Soft Close | 4 701 грн. |
Унітаз-компакт Kolo Freja з кришкою Soft-Close (L7922100U) L7922100U | 4 701 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO FREJA кришка мікроліфт випуск косий L | 4 514 грн. |
Kolo Kolo Freja L7922100U, сиденье с крышкой Duroplast Soft close Click2Cl | 4 476 грн. |
Унитаз-компакт KOLO FREJA с сидением (L7922100U) 195991 | 4 699 грн. |
ще 9 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →