Унітаз Kolo Freja L79211 (L79211000)
Kolo Freja L79211 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Freja L79211
Усі ціни 17 →Унітаз підлоговий компакт Kolo Freja L79211000 з бачком і сидінням Soft Cl | 4 701 грн. |
Підлоговий унітаз із кришкою Kolo Freja (L79211000) L79211000 | 4 701 грн. |
Унітаз-компакт підлоговий білий KOLO FREJA кришка мікроліфт випуск в стіну | 4 514 грн. |
Kolo Kolo Freja L79211000 | 4 476 грн. |
Унітаз-компакт Kolo Freja з бачком та кришкою Soft-Close (L79211000) L7921 | 4 701 грн. |
ще 12 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →