Умивальник Kolo Status 50 2321500UA 500 мм
Фото 5 |
Kolo Status 50 2321500UA |
|
Для комплектації з п'єдесталом арт. 2370000UA або напівп'єдесталом арт. 2371000UA. Можлива установка на кронштейни.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kolo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kolo.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kolo Status 50 2321500UA 500 мм
Усі ціни 21 →Раковина підвісна Kolo Status 41 х 50 х h16,5 см 2321500UA | 1 062 грн. |
Умивальник підвісний KOLO STATUS 2321500UA 500x410мм напівкруглий білий | 1 019 грн. |
Умывальник KOLO STATUS (2321500UA) 195994 | 1 062 грн. |
Kolo Kolo STATUS умивальник 50см, з переливом, з відваром - 2321500UA | 964 грн. |
Раковина Kolo Status 50см (2321500UA) | 1 062 грн. |
ще 16 пропозицій
Модификації Kolo Status 50 2321500UA
Ціни на Kolo Status 50 2321500UA |
---|---|---|---|---|
Kolo Status 50 2321500UA 500 мм | від 964 грн. | 22 пропозиції | ||
Kolo Status 55 2321550UA 550 мм | від 1 079 грн. | 17 пропозицій | ||
Kolo Status 60 2321600UA 600 мм | від 1 124 грн. | 18 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →