Всесезонна шина Kormoran All Season 235/50 R18 97V
Відео 21Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Kormoran All Season 235/50 R18 97V |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kormoran 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kormoran.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kormoran All Season 235/50 R18 97V
Шини Kormoran All Season SUV 235/50 R18 97V | 6 136 грн. |
Kormoran All Season Suv 235/50 R18 97V 763725 | 5 577 грн. |
Kormoran All Season Suv 235/50 R18 97V | 5 963 грн. |
Відеоогляди
Модификації Kormoran All Season 235/50 R18 97V
Ціни на Kormoran All Season 235/50 R18 97V |
---|---|---|---|---|
Kormoran All Season 235/50 R18 97V | від 5 577 грн. | 3 пропозиції | ||
Kormoran All Season 235/50 R18 101V | від 4 315 грн. | 26 пропозицій | ||
Kormoran All Season 235/50 R18 101W | від 5 842 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →