Кухонний ніж Arcos 2900 291500
Фото 5 |
Arcos 2900 291500 |
|
Матеріал леза Nitrum-екологічно чистий нержавіючий сталевий сплав, збагачений азотом (виготовляється тільки для ножів бренду Arcos).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos 2900 291500
Ніж обробний Arcos 2900 16 см (291500) | 759 грн. |
Ніж обвалочний 2900 160 мм Arcos (291500) | 581 грн. |
Ніж обвалочний Arcos 2900 жовтий довжина 16 см (291500) | 618 грн. |
Модифікації за кольором:
- 2900 291500 жовтий
- 2900 291522 червоний
- 2900 291523 синій
- 2900 291525 чорний
Модификації Arcos 2900 291500
Ціни на Arcos 2900 291500 |
---|---|---|---|---|
Arcos 2900 291500 | від 581 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 291531 | від 502 грн. | 5 пропозицій | ||
Arcos 2900 291523 | від 618 грн. | 1 пропозиція | ||
Arcos 2900 291522 | від 581 грн. | 7 пропозицій | ||
Arcos 2900 291525 | від 581 грн. | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →