Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24620/188
Відео 1Фото 3 |
Tramontina Profissional Master 24620/188 |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24620/188
Усі ціни 19 →Ніж Tramontina Master 24620/188 (203 мм) | 864 грн. |
Нож Tramontina Master 24620/188 (203 мм) | 864 грн. |
Нож для мяса Tramontina Master 24620/188 | 909 грн. |
Нож TRAMONTINA MASTER (24620/188) 24620/188 | 845 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master для мяса 203 мм White (24620/1 | 719 грн. |
ще 14 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Tramontina Profissional Master 24620/188
Ціни на Tramontina Profissional Master 24620/188 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24620/188 | від 719 грн. | 27 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/158 | від 1 046 грн. | 1 пропозиція | ||
Tramontina Profissional Master 24620/128 | від 727 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/118 | від 718 грн. | 16 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24620/108 | від 630 грн. | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →