Кухонний ніж Tramontina Profissional Master 24621/087
Tramontina Profissional Master 24621/087 білий червоний |
|
Поліпропіленове руків'я з вбудованим антибактеріальним захистом (не дає змогу розвиватися грибку і бактеріям).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Profissional Master 24621/087
Усі ціни 11 →Кухонный нож Tramontina Professional Master разделочный 178 мм White (2462 | 740 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Professional Master разделочный 178 мм White (2462 | 800 грн. |
Tramontina PROFISSIONAL MASTER (24621/087) 24621/087 | 800 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Professional Master разделочный 178 мм | 800 грн. |
TRAMONTINA 24621/087 | 719 грн. |
ще 6 пропозицій
Модификації Tramontina Profissional Master 24621/087
Ціни на Tramontina Profissional Master 24621/087 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Profissional Master 24621/087 | від 719 грн. | 12 пропозицій | ||
Tramontina Profissional Master 24621/077 | від 524 грн. | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →