Кухонний ніж Krauff Keramik 29-250-033
Фото 4 |
Krauff Keramik 29-250-033 сірий чорний |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Krauff 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Krauff.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Krauff Keramik 29-250-033
Усі ціни 6 →Krauff 29-250-033 7.5 см 29-250-0337.5см | 173 грн. |
Krauff 29-250-033 | 159 грн. |
Ніж керамічний Krauff 8 см (29-250-033) | 173 грн. |
Ніж KRAUFF керамічний 8см 29-250-033. | 234 грн. |
Ніж керамічний Krauff 8 см (29-250-033) | 281 грн. |
Ніж керамічний Krauff 8 см (29-250-033) | 180 грн. |
Модификації Krauff Keramik 29-250-033
Ціни на Krauff Keramik 29-250-033 |
---|---|---|---|---|
Krauff Keramik 29-250-033 | від 159 грн. | 7 пропозицій | ||
Krauff Keramik 29-250-038 | від 159 грн. | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →