Змішувач Kraus Unicus KEF-14301
Фото 17 |
Kraus Unicus KEF-14301 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Unicus KEF-14301
Усі ціни 10 →Змішувач для умивальника Kraus KEF-14301CH | 8 687 грн. |
Змішувач для раковини Kraus із системою відкриття стоку Unicus KEF-14301CH | 8 687 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS (KEF-14301CH) KEF-14301CH | 8 600 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS UNICUS однорычажный, цвет хром KEF-14301 | 9 653 грн. |
Смеситель для ванной Kraus KEF-14301CH | 8 687 грн. |
ще 5 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →