Змішувач Kraus Frida KEF-15701CH
Kraus Frida KEF-15701CH |
|
Суцільнометалевий корпус. Аератор Neoperl.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Frida KEF-15701CH
Усі ціни 9 →Змішувач для ванни Kraus KEF-15701CH | 11 115 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS FRIDA KEF-15701-CH KEF-15701CH | 6 113 грн. |
Смеситель для ванной Kraus KEF-15701CH | 6 113 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS FRIDA однорычажный, цвет хром KEF-15701CH | 6 113 грн. |
Змішувач для раковини Kraus KEF-15701CH | 6 113 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →