Змішувач Kraus Urbix KPF-3125
Фото 8 |
Kraus Urbix KPF-3125 |
|
Висота виливу регулюється в діапазоні 2.5 см. Додатковий шланг розпилювача. У чорному варіанті забарвлення покриття змішувача змінює колір залежно від температури.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Urbix KPF-3125
Усі ціни 16 →Змішувач Kraus KPF-3125BG | 38 295 грн. |
Смеситель для кухни Kraus KPF-3125SFS | 32 551 грн. |
Смеситель для кухни изменяющий цвет Kraus Urbix KPF-3125MBGRCC | 38 295 грн. |
Змішувач для кухні Kraus KPF-3125MB | 37 529 грн. |
Змішувач Kraus KPF-3125MB | 38 295 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →