Змішувач Kraus Unicus KEF-14300CH
Фото 6 |
Kraus Unicus KEF-14300CH |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Unicus KEF-14300CH
Змішувач для раковини Kraus Unicus KEF-14300CH | 11 113 грн. |
Змішувач для раковини Kraus Unicus KEF-14300CH | 12 963 грн. |
Змішувач для раковини KRAUS UNICUS однорычажный, высокий, цвет хром KEF-14 | 12 348 грн. |
Смеситель Kraus Unicus KEF-14300 | 13 021 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →