Умивальник Kraus KCV-150 472 мм
Kraus KCV-150 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus KCV-150 472 мм
Умивальник Kraus KCV-150 | 10 568 грн. |
Умивальник Kraus KCV-150 | 9 608 грн. |
Раковина керамічна Kraus KCV-150 | 9 473 грн. |
Раковина Kraus KCV-150 | 9 608 грн. |
Умывальник керамический Kraus KCV-150 | 12 122 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →