Умивальник Kraus Viva KCV-201G 400 мм (KCV-201GWH)
Фото 12 |
Kraus Viva KCV-201G |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Kraus 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Kraus.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Kraus Viva KCV-201G 400 мм
Накладна раковина KRAUS VIVA KCV-201GWH | 4 653 грн. |
Раковина Kraus Viva 40 см (KCV-201GWH) KCV-201GWH | 4 386 грн. |
Раковина керамічна Kraus VIVA (KCV-201GWH) | 4 430 грн. |
Умивальник для ванної кімнати Kraus KCV-201GWH | 4 653 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →