Кухонна мийка Platinum Handmade PVD 580x430 580x430
Фото 6 |
Platinum Handmade PVD 580x430 |
|
PVD-покриття захищає мийку від подряпин, потемніння та нальоту. Стійка до високих температур та впливу засобів побутової хімії.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Platinum 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Platinum.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Platinum Handmade PVD 580x430 580x430
Усі ціни 16 →Мийка для кухні із нержавіючої сталі прямокутна PLATINUM Handmade PVD 580x | 3 699 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade PVD 580х430х220 чорна (товщина 3,0/1,5 мм | 5 949 грн. |
Кухонная мойка Platinum Handmade PVD 580x430 black | 3 321 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade PVD 580х430х220 чорна (товщина 3,0/1,5 мм | 5 949 грн. |
Кухонна мийка Platinum Handmade PVD 580х430х220 чорна (товщина 3,0/1,0 мм | 3 699 грн. |
ще 11 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →