Літня шина Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H
Відео 1Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H 215/70 R16 100 H 215/70 R16 100 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H
Усі ціни 28 →Шина Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H | 3 530 грн. |
Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H | 3 698 грн. |
Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H | 3 520 грн. |
Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H | 4 034 грн. |
Lassa Competus H/L (215/70R16 100H) | 3 617 грн. |
ще 20 пропозицій
1 0 1 3 |
Шини стоять на SSANG YONG KYRON. Кілька тижнів вибирав що взяти. Зупинився на Lassa Competus H/L 245/70 R16 виробництва Туреччини 2019 року випуску. Від'їзд трохи, кілька тисяч км. Про вибір не пошкодував жодного разу. Дорогу тримає добре. Доводилося їздити гребенями від вибитих фурами колій - нікуди не веде, не зіскакує. Швидко самоочищається від бруду, дрібного щебеню. У дощ поводиться чудово. Бездоріжжям, якщо їздити з розумом, легко вигрібає з ям і калюж навіть без повного приводу. Поки що не виявив. Владимир: користуюся Lassa Competus H/L 245/70 R16 111H кілька місяців |
4-й рік. Політ нормальний
До 140км на годину найкращого нічого немає. Щебінь хаває на ура Терпить ями вибоїни і все-все Чи не вбивається шумить спочатку. Через рік уже менше тощо. Александр Чевердюк: користуюся Lassa Competus H/L 235/60 R18 107W більше року |
Рекомендую Попередній відгук маячня повна. Купив ці шини і не можу натішитися. Шини супер. До цього стояв заводський Michelin diamaris. Так ось ці покришки м'якші та тихіші. Поганого нічого не помітив. Експлуатую нещодавно. Пізніше допишу, якщо будуть від'ємні враження. Поки що задоволений. користуюся Lassa Competus H/L 215/65 R16 98H місяць і більше рекомендую купити обов'язково |
Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H
Ціни на Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus H/L 215/70 R16 100H | від 3 430 грн. | 28 пропозицій | ||
Lassa Competus H/L 215/70 R16 100T | від 3 614 грн. | 13 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →