Всесезонна шина Lassa Competus A/T 3 245/70 R16 111T
Виберіть розмір шин
Lassa Competus A/T 3 245/70 R16 111T 245/70 R16 111 T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lassa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lassa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lassa Competus A/T 3 245/70 R16 111T
Усі ціни 33 →Шина Lassa Competus A/T 3 245/70 R16 111T XL FR | 4 473 грн. |
Lassa Competus A/T3 245/70 R16 111T XL FR | 4 641 грн. |
Lassa Competus A/T3 245/70 R16 111T XL | 5 060 грн. |
Lassa Competus A/T3 (245/70R16 111T) | 4 496 грн. |
Всесезонные шины Lassa Competus A/T3 245/70 R16 111T XL 1002506889 | 4 553 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
Модификації Lassa Competus A/T 3 245/70 R16 111T
Ціни на Lassa Competus A/T 3 245/70 R16 111T |
---|---|---|---|---|
Lassa Competus A/T 3 245/70 R16 111T | від 4 445 грн. | 33 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →