Lenovo Tab M8 16 ГБ
Відео 26Фото 13 |
Елегантний і мініатюрний планшет початкового рівня, розрахований на використання для вебсерфінгу або в ролі компактного мультимедійного комбайна, а також простий ігрової станції. Планшет побудований на базі чотириядерного чипсета MediaTek Helio A22, забезпечений 2 ГБ оперативної пам'яті і вбудованим сховищем на 16 ГБ (є модель і на 32 ГБ), яку можна розширити за допомогою карт пам'яті формату microSD, microSDHC і microSDXC.
Як раз те що потрібно для не надто вимогливого мультимедійного планшета. Працює все це добро під управлінням ОС Android 9 Pie. Також Lenovo Tab M8 отримав в міру яскравий і якісний 8-дюймовий IPS екран з не самим сучасним роздільною здатністю 1280x800 пікселів. Для 8 дюймів цього може бути замало, зверніть увагу. Вбудований акумулятор невеликий за мірками планшетів — 5000 мАгод, однак за твердженням виробника, його має вистачити на 12 годин перегляду відео або 18 годин серфінгу.
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lenovo 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lenovo.
Купити Lenovo Tab M8 16 ГБ
Усі ціни 7 →Планшет Lenovo Tab M8 (4th Gen) 4/64 WiFi Arctic gray + Case&Film (202 | 4 999 грн. |
Планшет LENOVO Tab M8 (4th Gen) 4/64 WiFi Arctic grey + Case&Film (2024) ( | 4 999 грн. |
Планшет Lenovo Tab M8 Gen 4 2024 TB301XU 4/64GB Arctic Grey Case/Film (ZAD | 5 499 грн. |
Lenovo Tab M8 Gen 4 2024 TB301FU 4/64GB Arctic Grey Case/Film (ZAD00107UA) | 4 687 грн. |
Lenovo Tab M8 Gen 4 2024 TB301FU 4/64GB Arctic Grey Case/Film (ZAD00107UA) | 5 250 грн. |
Планшет Lenovo Tab M8 Gen 4 2024 TB301FU 4/64GB Arctic Grey Case/Film (ZAD | 4 999 грн. |
Після PocketBook Surfpad 2 цей планшет буде кращим. На деяких порах навіть телефон замінив – благо є роз'єм для сімки. Порадувало наявність сім-лотка та камер. Чи не камерафон, але зійде. Екран добрий, система майже не гальмує. Дещо древній процесор Helio A22, але тут він норм. На ньому особливо і не пограєш, але мені це не треба. Плюс треба попотіти, щоб знайти оригінальний чохол на цей планшет. kirill khrp2007: користуюся Lenovo Tab M8 TB-8505X 32GB/2GB LTE більше року |
Дуже жахливий планшет півтора року користуюсь і він просто непотрібна річ операційна система глючна, і вам це намагаються впарити за 6 тисяч гривін. За ці гроші можна Xiaomi купити і буде краще. Екран великий добрий для видосів підійде Взагалі один суцільний недолік, крім екрану. BleckDen: користуюся Lenovo Tab M8 TB-8505F 32GB/2GB більше року |
Модификації Lenovo Tab M8
Ціни на Lenovo Tab M8 |
---|---|---|---|---|
Lenovo Tab M8 16 ГБ | від 4 687 грн. | 7 пропозицій | ||
Lenovo Tab M8 32 ГБ / 2 ГБ | від 3 999 грн. | 12 пропозицій | ||
Lenovo Tab M8 32 ГБ / 2 ГБ, LTE | від 4 946 грн. | 6 пропозицій |