Каструля Lessner Black Pro 55872-24
Lessner Black Pro 55872-24 2.7 л4.7 л |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lessner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lessner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lessner Black Pro 55872-24
Каструля з антипригарним покриттям Lessner Black Pro New 55872-24 (4,7 л) | 1 609 грн. |
Кастрюля с крышкой 4,7 л Black Pro New Lessner 55872-24 | 1 359 грн. |
Каструля Lessner Black Pro 4,7 л d24 см алюміній з антипригарним покриттям | 1 380 грн. |
Модификації Lessner Black Pro 55872-24
Ціни на Lessner Black Pro 55872-24 |
---|---|---|---|---|
Lessner Black Pro 55872-20 | від 1 050 грн. | 2 пропозиції | ||
Lessner Black Pro 55872-24 | від 1 359 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →