Велоліхтар Lezyne E-Bike Power HB STVZO E550 (4712806 003265)
Фото 6 |
Lezyne E-Bike Power HB STVZO E550 |
|
Сумісність з електровелосипедами. Можливість підключення до батарей Bosch, Shimano і Yamaha.
Без акумулятора. Для підключення до батареї електровелосипеда.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne E-Bike Power HB STVZO E550
Переднє світло Lezyne EBIKE POWER HB STVZO E550 (чорний) 4712806 003265 | 6 360 грн. |
Фара Lezyne E-BIKE POWER HB STVZO E550 (550 lumen) 4712806 003265 | 6 360 грн. |
Передній світло для електровелосипеда Lezyne EBIKE POWER HB STVZO E550 чор | 6 360 грн. |
Переднє світло Lezyne EBIKE POWER HB STVZO E550 (чорний) 4712806 003265 | 6 360 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →