Велоліхтар Lezyne Mega Drive 1800i
Відео 2Фото 9 |
Lezyne Mega Drive 1800i |
|
Синхронізація зі смартфоном, управління режимами світіння через додаток.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Mega Drive 1800i
Усі ціни 13 →Переднє світло Lezyne MEGA DRIVE 1800i (сірий Y13) 4712806 002640 | 5 920 грн. |
Фара Lezyne Mega Drive 1800i черный 4712806 002657 | 5 920 грн. |
Передній світло Lezyne MEGA DRIVE 1800i сірий 1800 люмен Y13 4712806 00264 | 5 920 грн. |
Переднє світло Lezyne MEGA DRIVE 1800i (сірий Y13) 4712806 002640 | 5 920 грн. |
Передняя велофара Lezyne MEGA DRIVE 1800i черный 1800 люменов Y13 47128060 | 5 920 грн. |
ще 8 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →