Мигалка Lezyne Strip Drive Pro 400+ Rear
Відео 1Фото 9 |
Lezyne Strip Drive Pro 400+ Rear |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne Strip Drive Pro 400+ Rear
Заднє світло Lezyne STRIP DRIVE PRO 400+ REAR (Чорний 400 люменів Y17) 471 | 2 320 грн. |
Мигалка задняя Lezyne STRIP DRIVE PRO 400+ (400 lumen) black 4710582 55147 | 2 320 грн. |
Заднє світло Lezyne STRIP DRIVE PRO 400+ REAR чорний 400 люменів Y17 47105 | 2 320 грн. |
Заднє світло Lezyne STRIP DRIVE PRO 400+ REAR (Чорний 400 люменів Y17) 471 | 2 320 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →