Велоліхтар Lezyne E-Bike Hecto STVZO E65 (4712806 003111)
Фото 3 |
Lezyne E-Bike Hecto STVZO E65 |
|
Сумісність з електровелосипедами. Можливість підключення до батарей Bosch, Shimano і Yamaha.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lezyne 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lezyne.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lezyne E-Bike Hecto STVZO E65
Переднє світло Lezyne EBIKE HECTO STVZO E65 (чорний) 4712806 003111 | 2 040 грн. |
Фара Lezyne E-BIKE HECTO STVZO E65 (210 lumen) 4712806 003111 | 2 040 грн. |
Передній світло для електровелосипеда Lezyne EBIKE HECTO STVZO E65 чорний | 2 040 грн. |
Переднє світло Lezyne EBIKE HECTO STVZO E65 (чорний) 4712806 003111 | 2 040 грн. |
Велофара для електровелосипеда Lezyne EBIKE HECTO STVZO E65 Чорний 210 люм | 2 142 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →