Змішувач PLAMIX Oscar 001 PM0023
Фото 3 |
PLAMIX Oscar 001 PM0023 |
|
Без підводки в комплекті.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог PLAMIX 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі PLAMIX.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити PLAMIX Oscar 001 PM0023
Усі ціни 51 →Змішувач для умивальника одноважільний PLAMIX Oscar-001 білий пластик PM06 | 563 грн. |
Plamix Смеситель для раковины PLAMIX Oscar-001 белый (без подводки) (PM002 | 521 грн. |
Змішувач для раковини Plamix Oscar-001 білий | 521 грн. |
Пластиковий змішувач для умивальника PLAMIX Oscar-001(W) Білий (без підвед | 521 грн. |
Кран для раковини однозахватний PLAMIX Oscar хром пластик PM0023 | 614 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →