Змішувач Lidz 20 38 008 03
Фото 14 |
Lidz 20 38 008 03 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 20 38 008 03
Lidz Змішувач для кухні Lidz (CRM)-20 38 008 03 | 818 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (WHI) -20 38 008 03 | 700 грн. |
Lidz Змішувач для кухні Lidz (WHI)-20 38 008 03 | 577 грн. |
Lidz Змішувач для кухні Lidz (COL)-20 38 008 03 | 708 грн. |
Lidz Змішувач для кухні Lidz (BLA)-20 38 008 03 | 1 027 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →