Кухонна мийка Lidz D510/200 LIDZBLM14D51020045291 505x505
Фото 8 |
Lidz D510/200 LIDZBLM14D51020045291 |
|
Мийка в комплекті із змішувачем та сифоном.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz D510/200 LIDZBLM14D51020045291 505x505
Усі ціни 9 →Lidz Lidz D510/200 BLM-14 (LIDZBLM14D510200) + Lidz Aria 015F (k35) BLM | 4 092 грн. |
Набір Кухонна мийка Lidz 510х200 та змішувач Lidz Aria чорний (LIDZBLM14D5 | 4 092 грн. |
Набір для кухні Lidz 2 в 1 (BLM-14) + Lidz Aria 45291 SD00051415 | 4 092 грн. |
Набор: Кухонная мойка Lidz D510/200 BLM-14 (LIDZBLM14D510200) + Lidz Aria | 4 092 грн. |
Набір: Кухонна мийка Lidz D510/200 BLM-14 (LIDZBLM14D510200) + Lidz Aria З | 4 041 грн. |
ще 4 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →