Змішувач Lidz Dominox 15 272-1
Фото 6 |
Lidz Dominox 15 272-1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz Dominox 15 272-1
Усі ціни 35 →Змішувач для кухні Lidz (CRM) Dominox 15 272-1 хром LDDOM271CRM35534 | 902 грн. |
Змішувач для кухні Lidz (CRM) Dominox 15 272-1 (LIDZCRM152721) LIDZCRM1527 | 880 грн. |
Lidz Lidz Dominox 271 Chrome LDDOM271CRM35534 | 902 грн. |
Кран для кухні двовентильний LIDZ Dominox хром латунь LIDZCRM152721 | 902 грн. |
Змішувач для кухні Lidz Dominox 271 Хром (LDDOM271CRM35534) LDDOM271CRM355 | 902 грн. |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →