від 10 672 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: низький, верхній душ (тропічний), 900x900x2175 мм
від 1 144 грн.для ванни, для прийняття душу, одноважільний, настінний монтаж, Польща
від 2 507 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 8 998 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: низький, верхній душ (тропічний), 800x800x2175 мм
від 1 123 грн.для ванни, для прийняття душу, для умивальника, одноважільний, настінний монтаж, Польща
від 2 941 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 10 672 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2180 мм
від 710 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, пружинний вилив, Польща
від 2 532 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 11 109 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2235 мм
від 762 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 66 мм, глибина 121 мм, Польща
від 2 773 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 10 672 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2190 мм
від 616 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 92 мм, глибина 150 мм, Польща
від 2 662 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 12 021 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 800x800x2190 мм
від 822 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 215 мм, глибина 194 мм, Польща
від 2 465 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 15 900 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: лівобічний, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 1200x800x2235 мм
від 653 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 127 мм, глибина 196 мм, Польща