від 10 676 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: низький, верхній душ (тропічний), 900x900x2175 мм
від 719 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, пружинний вилив, Польща
від 2 507 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 8 998 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: низький, верхній душ (тропічний), 800x800x2175 мм
від 772 грн.для умивальника, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 66 мм, глибина 121 мм, Польща
від 2 941 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 10 776 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2180 мм
від 624 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 92 мм, глибина 150 мм, Польща
від 2 532 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 12 193 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2235 мм
від 832 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 215 мм, глибина 194 мм, Польща
від 2 773 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 11 918 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 900x900x2190 мм
від 662 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 127 мм, глибина 196 мм, Польща
від 2 662 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 10 759 грн.перегородка, бокс, монтаж: кутовий, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 800x800x2190 мм
від 2 465 грн.змішувачі: для умивальника, для кухні, для ванни і душу, Польща
від 15 900 грн.перегородка, гідромасажний бокс, монтаж: лівобічний, повностінна, двері: розсувні, піддон: глибокий, верхній душ (тропічний), 1200x800x2235 мм
від 588 грн.для кухні, одноважільний, настільний монтаж, струмінь: висота 93 мм, глибина 150 мм, Польща