Змішувач Lidz 12 32 015F-4
Відео 1Фото 7 |
Lidz 12 32 015F-4 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Lidz 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Lidz.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Lidz 12 32 015F-4
Змішувач для кухні Lidz (NKS) 12 32 015F-4 нікель LIDZNKS1232015F4 | 798 грн. |
Lidz Змішувач для кухні з рефлекторним виливом Lidz (NKS) 12 32 015F-4 | 641 грн. |
Змішувач для кухні з рефлекторним зливом Lidz (NKS) 12 32 015F-4 LIDZNKS12 | 798 грн. |
Змішувач для кухні Lidz Aria 015F4 з гнучким виливом (k35) LDARI015F4NKS34 | 661 грн. |
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →