ДБЖ Logicpower Autonomic Power FW2.5-5.9kWh 23433 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, белый мат
Фото 17 | Очікується у продажу 99 750 грн. Тип: інтерактивне; Form factor: звичайний (Tower); Час перемикання на батарею (мс): 10; Вхідна напруга: 1 фаза (230 В); Діапазон вхідної напруги (В): 150 – 307; Максимальна вихідна потужність (ВА): 3600; Номінальна вихідна потужність (Вт): 2500; Форма вихідного сигналу: синусоїда (PSW) |
Logicpower Autonomic Power FW2.5-5.9kWh 23433 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, белый мат 3600 ВА 100 Агод 2.6 kWh, белый глянец 3600 ВА 100 Агод 2.6 kWh, белый мат 3600 ВА 100 Агод 2.6 kWh, графит глянец 3600 ВА 100 Агод 2.6 kWh, графит мат 3600 ВА 100 Агод 2.6 kWh, черный глянец 3600 ВА 3600 ВА 100 Агод 2.6 kWh, черный мат 230 Агод 5.9 kWh, белый глянец 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, белый мат 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, графит глянец 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, графит мат 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, черный глянец 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, черный мат |
|
Вбудована LiFePO4 батарея (230 Агод, 5888 Вт * год).
Як вибрати акумулятор для ДБЖЯкі бувають технології акумуляторів для ДБЖ, як розрахувати їх необхідну ємність та правильно враховувати зарядний струм?
Як розрахувати тривалість роботи домашньої та комп'ютерної техніки від акумуляторних батарейСкільки протримається від ДБЖ умовний комп'ютер чи холодильник у разі вимкнення світла?
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Logicpower Autonomic Power FW2.5-5.9kWh 23433
Ціни на Logicpower Autonomic Power FW2.5-5.9kWh 23433 |
---|---|---|---|---|
Logicpower Autonomic Power FW2.5-2.6kWh 23965 3600 ВА 100 Агод 2.6 kWh, белый глянец | від 64 313 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower Autonomic Power FW2.5-5.9kWh 23347 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, белый глянец | від 99 750 грн. | 1 пропозиція | ||
Logicpower Autonomic Power FW2.5-5.9kWh 23435 3600 ВА 230 Агод 5.9 kWh, графит мат | від 99 750 грн. | 1 пропозиція |