Logitech Ergo K860
Відео 24Фото 12 |
Logitech Ergo K860 |
|
Ергономічна клавіатура стала результатом численних експериментів компанії Logitech в питаннях зручності для користувача. Тому вона отримала незвичайний дизайн, оригінальну форму і виглядає на тлі класичних моделей білою вороною. Але для виробника головним був не зовнішній вигляд, а зручна форма. Тому клавіатура вигнута і нагадує хвилю, буквено-цифровий блок розділений на дві частини, а клавіші ніби вишикувалися в трикутник.
Все це зроблено для того, щоб знизити напругу м'язів, забезпечити надійну підтримку зап'ясть і сприяти підтримці правильної постави. Виробник запевняє, що Logitech Ergo K860 на 21% знижує активність верхнього трапецієподібного м'яза, який стабілізує плечовий пояс і відповідає за рухи плечей і шиї. Здорово попрацювали і над підставкою, яка дає можливість розташувати зап'ястя природним чином, Стоїте ви або сидите.
Вона складається з трьох шарів: тканини, щільного пінополімеру і м'якого пінополімеру з ефектом пам'яті. А клавіші забезпечать швидкість і точність введення тексту, причому тактильні елементи дозволять легко орієнтуватися на дотик. Клавіатура підключається до комп'ютера за допомогою технології Bluetooth LE або USB-приймача Unifying з радіусом дії до 10 метрів. Живиться вона від двох батарейок типу AAA, причому перша пара входить в комплект поставки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Ergo K860
Усі ціни 102 →Logitech ERGO K860 (920-010108) Graphite 920-010108 | 5 399 грн. |
Клавіатура Logitech Ergo K860 Bluetooth/Wireless Ua Black (920-010108, 920 | 5 400 грн. |
Клавиатура Logitech Ergo K860 Bluetooth/Wireless Ua Black (920-010108) | 5 400 грн. |
Клавіатура Logitech ERGO K860 for Business Bluetooth/Wireless UA Black (92 | 4 839 грн. |
Клавіатура Logitech K860 Ergo Graphite (920-010352) 920-010352 | 5 399 грн. |