Logitech Pebble Keys 2 K380s
Відео 12Фото 20 |
Logitech Pebble Keys 2 K380s |
|
Мембранна клавіатура з ультратонким корпусом представлена на ринку популярним брендом Logitech в 2023 році. Модель використовує бездротовий формат підключення за допомогою модуля Bluetooth. Передбачена сумісність із фірмовим USB-ресивером Logi Bolt. Для клавіш використано округлі кейкапи з ножичною стабілізацією. Кнопки натискаються тихо, точно та чітко. Ідеальний варіант для роботи із текстом.
Мембранна клавіатура Logitech Pebble Keys 2 K380s відрізняється від своїх попередників покращеною автономністю. Набір штатних батарейок (2хААА) розрахований на три роки експлуатації. Час автономної роботи збільшено на 50%. Доступна система Easy Switch, що дозволяє швидко та просто перемикатися між пристроями. Кейборд можна синхронізувати з трьома комп'ютерними системами. У розкладці передбачені кнопки для роботи в Windows, так і macOS.
Розкладка розпізнається на Android. Клавіатура виготовлена відповідно до найновіших стандартів екологічності – корпус на 45% складається з переробленого пластику. Доступна підтримка програмного забезпечення Logitech Options+. За допомогою утиліти можна перепризначити кнопки та створити макрокоманди. Розкладка має 10 функціональних кнопок, які включаються через Fn. Цей кейборд можна знайти у комплекті з мишею Pebble Mouse 2 M350s.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Pebble Keys 2 K380s
Усі ціни 130 →Logitech Pebble Keys 2 K380s (920-011853) Rose 920-011853 | 1 599 грн. |
Клавіатура Logitech Pebble Keys 2 K380s Tonal Graphite UA (920-011851) 920 | 1 699 грн. |
Клавіатура Logitech K380s Pebble Keys 2 Bluetooth Graphite (920-011851) | 1 699 грн. |
Клавiатура Logitech Pebble Keys 2 K380s Rose (920-011853) 920-011853 | 1 599 грн. |
Клавиатура Logitech Pebble Keys 2 K380s Rose (920-011853) 920-011853 | 1 584 грн. |