Logitech Pebble 2 Combo
Відео 10Фото 23 |
Logitech Pebble 2 Combo |
|
Портативний комплект клавіатура та миша на малошумній мембрані Silent Touch. Кейборд відрізняється ультратонким дизайном – габаритні розміри становлять 279х124х16 мм. Доступно два варіанти стабільного та надійного бездротового підключення: Logi Bolt та Bluetooth. При синхронізації через Bluetooth передбачено три канали одночасного з'єднання. Система Easy-Switch дозволяє перемикатися між комп'ютерними пристроями трьома кнопками: F1-F3.
Статус підключення легко визначити за світлодіодною індикацією. Комплект клавіатура та миша Logitech Pebble 2 Combo представлений у трьох кольорах: білий, графітовий, рожевий. Кнопкова розкладка використовує кастомні закруглені кнопки з низькопрофільною конструкцією. Є можливість програмування кнопок. Для цього передбачено універсальну програмну утиліту Logi Options+. Система Low Energy гарантує тривалий час автономного використання. При встановленні заводських батарейок автономність кейборду становить 36 місяців. Миша працює на заводській батарейці 24 місяці. Для клавіатури передбачено дві батареї ААА, в мишку встановлюється одна батарея АА. Під час створення комплекту задіяний екологічний пластик із переробки.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Pebble 2 Combo
Усі ціни 63 →Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech Pebble 2 Combo Rose (920- | 2 699 грн. |
Комплект (клавиатура, мышь) беспроводной Logitech Pebble 2 Combo Graphite | 2 775 грн. |
LOGITECH Pebble 2 Combo - TONAL ROSE - US INT'L - 2.4GHZ/BT - INTNL-973 - | 2 632 грн. |
Logitech Pebble 2 Combo White L920-012240 | 2 699 грн. |
Комплект Logitech Pebble 2 Wireless UA Graphite (920-012239) 920-012239 | 2 699 грн. |