Logitech MK850 Performance
Відео 23Фото 4 |
Logitech MK850 Performance |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech MK850 Performance
Усі ціни 64 →Logitech MK850 Performance Wireless Combo (920-008226) Black 920-008226 | 5 999 грн. |
Комплект (клавіатура миша) Logitech MK850 Performance (920-008232, 920-008 | 5 740 грн. |
Комплект (клавіатура + миша) Logitech MK850 Performance (920-008232\920-00 | 5 399 грн. |
Logitech MK850 Performance (920-008232, 920-008226) | 5 999 грн. |
Logitech MK850 Performance (920-008232, 920-008226) | 5 999 грн. |
Коли мова заходить про вибір бездротової клавіатури, без продукції швейцарської компанії Logitech обійтися не вдається — в її широкому модельному ряду налічується безліч різноманітних варіантів під будь-які цілі. Наприклад, практичний комплект з клавіатури і миші під ім'ям Logitech MK850 Performance, що дозволяє підвищити продуктивність праці.
Комплектація
Комплектація моделі включає повнорозмірну клавіатуру з класичної розкладкою і цифровим блоком клавіш, а також миша, заточену під використання правою рукою. Характерні вигини корпусу ручного маніпулятора, в зовнішності якого простежується близьку схожість з Logitech MX Master, роблять миша незручною для утримання лівшами. Роздільна здатність оптичного сенсора миші складає 1000dpi, чого достатньо для рішення офісних завдань.
Комфортний набір
Центральна частина алфавітного блока клавіатури злегка піднята над іншою поверхнею лицьовій панелі. Це сприяє зниженню стомлюваності при тривалій роботі з електронними документами, оскільки подібна форма забезпечує більш природне положення кистей рук. Їх також допомагає зняти напругу пом'якшена опора.
Зручність в обігу
Клавіатурою і мишею підтримується швидке перемикання між трьома пристроями (будь то ПК, смартфон або планшет). Ця функція іменується Easy Switch, а клавіші для вибору номера необхідного девайса розташовані як на корпусі клавіатури, так і на боці миші. Окремим рядком необхідно відзначити тривалий термін автономної роботи обох частин набору: енергії в однієї пальчикової батарейки вистачає на 2 роки функціонування мишки, а в двох мізинчикових елементах живлення — на 3 роки роботи клавіатури. Трохи затьмарює позитивне враження про моделі лише завищений цінник, проте вартість комплекту з лишком відбивається зручністю в обігу з ним.