Клавіатура з мишею
Logitech MX Keys Combo for Business Gen 2 (920-010923)
Відео 1Фото 8 |
Logitech MX Keys Combo for Business Gen 2 |
|
Як вибрати ігрову клавіатуруРозбираємось у відмінностях між типами свічок та додатковим оснащенням ігрових клавіатур
Відмінності між різними типами клавіатур, їх розмірами та видами розкладокРозбираємось, чим повнорозмірна клавіатуру відрізняється від TKL і у чому різниця між розкладками
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Logitech MX Keys Combo for Business Gen 2
Усі ціни 26 →Комплект (клавіатура + миша) Logitech MX Keys Combo for Business Gen 2 Gra | 8 369 грн. |
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech MX Keys Combo for Busines | 9 999 грн. |
Комплект (клавиатура, мышь) беспроводной Logitech MX Keys Combo for Busine | 8 115 грн. |
IT/наб logitech mx keys combo for business-graphite-us (920-010933) | 8 752 грн. |
Комплект Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933) 920-010933 | 9 999 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →