Logitech Signature K650
Відео 10Фото 12 |
Logitech Signature K650 |
|
Максимально зручна у використанні клавіатура, перш за все, призначена для комфортного набору тексту. Це повністю бездротова модель зі змінними батареями (використовуються дві батареї типу АА). Мембранні клавіші працюють тихо та м'яко. У конструкції передбачено підставку під зап'ястя. Модель використовує повнорозмірну розкладку з кнопками управління мультимедіа. З'єднання з комп'ютером: Bluetooth, USB-ресивер 2,4 ГГц.
Радіус пари – до 10 м. Мембранна клавіатура Logitech Signature K650 впевнено підключається до пристроїв з різними операційними системами. Це універсальна модель, з якою вдасться взаємодіяти з кількома пристроями (до чотирьох) без перепідключення. Комплект батарей дозволяє використовувати клавіатуру протягом 36 місяців! На корпусі є індикація активності кнопки CapsLock та ступеня зарядки батарейного блоку. Знизу є дві розкладні ніжки, що дозволяють налаштувати кут нахилу розкладки. Це ергономічна клавіатура, розрахована на багатогодинні робочі сеанси набору тексту. Мембранні клавіші та підставка під зап'ястя забезпечують максимальний комфорт. Корпус має захист від випадкового проливання рідини. Поруч із такою клавіатурою можна сміливо пити чай та каву.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Logitech 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Logitech.
Купити Logitech Signature K650
Усі ціни 106 →Logitech Signature K650 US Wireless (920-010977) Off-White 920-010977 | 2 499 грн. |
Клавіатура Logitech Signature K650 USB/Bluetooth White (920-010977) | 2 500 грн. |
Клавіатура Logitech Signature K650 USB/Bluetooth White (920-010977) | 2 129 грн. |
Клавиатура Logitech Signature K650 USB/Bluetooth White (920-010977) | 2 500 грн. |
Клавiатура бездротова Logitech Signature K650 US Graphite USB (920-010945) | 2 499 грн. |