Кухонний ніж Bergner BG-4065
Bergner BG-4065 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Bergner 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Bergner.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Bergner BG-4065
Усі ціни 13 →Ніж кухонний Bergner Resa. 12.5 см (BG-4065) BG-4065 | 189 грн. |
Нож универсальный Bergner Resa, 12,5 см BG-4065 | 189 грн. |
Кухонный нож Bergner Resa универсальный 12,5 см (BG-4065) BG-4065 | 364 грн. |
Ніж універсальний Bergner Resa, 12,5 см (BG-4065) 00000025219 | 219 грн. |
Bergner BG 4065 25219 | 259 грн. |
ще 8 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →