Литий диск MAK Speciale 8,5x19/5x108 ET48 DIA63,4
Відео 1Фото 6 | від 11 572 до 18 065 грн. Порівняти ціни 18 →Діаметр (R):19 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 108 мм ЦО (DIA):63.4 мм Виліт (ET):48 мм |
Модифікації MAK Speciale 142
Характеристики
MAK Speciale 8,5x19/5x108 ET48 DIA63,4 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK Speciale 8,5x19/5x108 ET48 DIA63,4
Сортувати
Литые диски Mak Speciale R19 W8.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4 (gloss black) 1001 | 11 572 грн. |
Диски Mak Speciale 8,5x19 5x108 ET48 DIA63,4 (gloss black) | 12 529 грн. |
Mak SPECIALE Gloss Black (R19 W8.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4) | 14 999 грн. |
Mak Speciale Gloss Black R19 W8.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4 | 12 379 грн. |
Mak Speciale Gloss Black R19 W8.5 PCD5x108 ET48 DIA63.4 | 12 398 грн. |
ще пропозиції 13 → |
Закрити
Відеоогляди
Схожі