Каталог   /   Авто та мото   /   Шини і диски   /   Диски   /   MAK

Литий диск MAK Terra 8x18/5x120 ET45 DIA65,1

Фото - Диск MAK Terra (8x18/5x120 ET45 DIA65,1)
Порівняти ціни 9 →
Діаметр (R):18 "
Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм
ЦО (DIA):65.1 мм
Виліт (ET):45 мм
в списокмої списки
Модифікації MAK Terra 1
Характеристики
MAK Terra 8x18/5x120 ET45 DIA65,1
Ширина диска
8 "
Діаметр
18 "
Кріпильних отворів
5 болта (ів)
Діаметр розташування отворів
120 мм
Виліт
45 мм
Діаметр центрального отвору
65.1 мм
Тип
легкосплавні
Матеріал
алюмінієвий сплав
Можливі кольори
сріблястий
Дата додавання на E-Katalog
квітень 2019
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2026 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Де купити MAK Terra 8x18/5x120 ET45 DIA65,1

MAK Легковий диск MAK TERRA HS R18 W8 PCD5x120 ET45 DIA65.1

Rezina.ccЗ нами більше 10-ти років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
10 374 грн.

Mak Terra (R18 W8.0 PCD5x120 ET45 DIA65.1) HS

Autoshini.uaЗ нами 10 років (Київ)
Поскаржитись
9 550 грн.

Диски Mak Terra 8x18 5x120 ET45 DIA65,1 (HS)

Shinportal.comЗ нами 9 років (Запоріжжя)
Поскаржитись
10 144 грн.

Легковий диск MAK TERRA HS R18 W8 PCD5x120 ET45 DIA65.1

Tyresale.com.uaЗ нами 10 років (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

MAK Легковий диск MAK TERRA HS R18 W8 PCD5x120 ET45 DIA65.1

Faynaguma.com.uaЗ нами 9 років (Львів)Гарантія: від виробника
Поскаржитись

Диск MAK Terra Hyper silver R18 W8,0 PCD5x120 ET45 DIA65,1

Garazh.uaЗ нами 3 роки (Київ)Гарантія: від виробника
Поскаржитись
9 481 грн.

Диски MAK Terra HS R18 W8 PCD5x120 ET45 DIA65,1 ID1657

Маркетплейс: Rozetka.ua  ВІЛС МАКС З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
10 010 грн.

Mak Terra 8x18 5x120 ET45 DIA65.1 HS

Маркетплейс: Rozetka.ua  BLESK З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
9 735 грн.

Диск Mak Terra 8x18 5x120 ET45 DIA65.1 HS

Маркетплейс: Rozetka.ua  a-gik З нами 7 років (Київ)
Поскаржитись
10 579 грн.

Динаміка цін на MAK Terra 8x18/5x120 ET45 DIA65,1

• Мінімальна
• Середня
• Максимальна