Литий диск MAK X-Force 9x18/5x120 ET50 DIA65,1
від 4 170 до 4 796 грн. Порівняти ціни 14 →Діаметр (R):18 " Болтовка (PDC):5 болта (ів), 120 мм ЦО (DIA):65 мм Виліт (ET):50 мм |
Модифікації MAK X-Force 1
Характеристики
MAK X-Force 9x18/5x120 ET50 DIA65,1 |
|
Які автомобільні диски кращі: штамповані, литі чи ковані?Конкурентні переваги та недоліки поширених типів автомобільних дисків
Як підібрати диски на авто, щоб вони ідеально підійшли?Ключові питання, які потрібно враховувати при підборі колісних дисків
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог MAK 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі MAK.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Де купити MAK X-Force 9x18/5x120 ET50 DIA65,1
Сортувати
Литые диски Mak X-Force R18 W9 PCD5x120 ET50 DIA65.1 (silver) 1000722251 | 4 431 грн. |
Mak X-Force 9x18 5x120 ET50 DIA65.1 S | 4 256 грн. |
Mak X-Force (R18 W9.0 PCD5x120 ET50 DIA65.1) silver | 4 196 грн. |
Диски Mak X-Force 9x18 5x120 ET50 DIA65,1 (silver) | 4 223 грн. |
Mak X-Force 9x18 5x120 ET50 DIA65.1 S | 4 170 грн. |
ще пропозиції 9 → |
Закрити
Схожі