Кухонна мийка Blanco Metra 6S 513053 1000х500
Фото 15 |
Blanco Metra 6S 513053 780х5001000х500 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Blanco 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Blanco.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Blanco Metra 6S 513053 1000х500
Усі ціни 140 →Blanco METRA 6S антрацит 520577 | 17 690 грн. |
Мийка Blanco METRA 6 S 525926 | 14 990 грн. |
Blanco METRA 6 S SILGRANIT | 19 053 грн. |
Кухонная мойка Blanco METRA 6 S белый (513046) | 17 091 грн. |
BLANCO METRA 6S серый беж 517354 | 17 561 грн. |
ще 20 пропозицій
Модификації Blanco Metra 6S 513053
Ціни на Blanco Metra 6S 513053 |
---|---|---|---|---|
Blanco Metra 6S Compact 513938 780х500 | від 9 755 грн. | 86 пропозицій | ||
Blanco Metra 6S 513053 1000х500 | від 14 200 грн. | 140 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →