Кухонний ніж Fiskars Functional Form 1016122
Фото 3 |
Fiskars Functional Form 1016122 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fiskars 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fiskars.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fiskars Functional Form 1016122
Усі ціни 24 →Ніж для чищення овочів з поперечним рухомим лезом Fiskars Functional Form | 367 грн. |
Овочечистка Fiskars Functional Form (1016122) | 490 грн. |
Овощечистка Fiskars Functional Form (1016122) | 490 грн. |
FISKARS Нож для чистки овощей с подвижным лезвием (Y форма) Form (1016122) | 300 грн. |
Нож для чистки овощей с подвижным лезвием Fiskars Functional Form (1016122 | 379 грн. |
ще 19 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →