Кухонний ніж Fissman Katsumoto 2809
Fissman Katsumoto 2809 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Katsumoto 2809
Усі ціни 7 →Ніж Fissman Katsumoto овочевий 9см (2809) | 457 грн. |
Нож Fissman Katsumoto овощной 9см (2809) | 457 грн. |
Нож овощной Fissman Katsumoto 9 см 2809 | 459 грн. |
Овочевий ніж Fissman Katsumoto 9см (2809) | 466 грн. |
Ніж овочевий Fissman Katsumoto з лезом із нержавіючої сталі 19х2х2см (2809 | 526 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Katsumoto з лезом з нержавіючої сталі 9 | 490 грн. |
Ніж овочевий Fissman Katsumoto FS-2809 9 см | 593 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →