Кухонний ніж Fissman Kronung 2499
Fissman Kronung 2499 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Fissman 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Fissman.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Fissman Kronung 2499
Усі ціни 6 →Ніж Fissman Kronung овочевий 9 см X50CrMoV15 сталь (2499) | 532 грн. |
Нож Fissman Kronung овощной 9 см X50CrMoV15 сталь (2499) | 531 грн. |
Овощной нож Fissman Kronung 9 см 2499 | 534 грн. |
Ніж овочевий Fissman Kronung з лезом із нержавіючої сталі 20.5х2х0.2см (24 | 606 грн. |
Овочевий ніж Fissman KRONUNG 9 см X50CrMoV15 сталь (2499) | 524 грн. |
Кухонний ніж універсальний Fissman Kronung з лезом з нержавіючої сталі 9 с | 570 грн. |
Додаткові функції і можливості кухонного ножа Fissman Kronung 2499:
- Двостороння симетрична заточка
РекомендуємоПорівняти в таблиці →