Кухонний ніж Arcos Universal 280104
Arcos Universal 280104 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Arcos 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Arcos.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Arcos Universal 280104
Ніж для чищення Arcos Іспанія Universal 7,5 см 280104 FD | 563 грн. |
Ніж для чищення 75 мм серія Universal Arcos (280104) | 585 грн. |
Ніж для чищення чорний L 75 мм серія Universal Arcos FD-280104 | 598 грн. |
Ніж для чищення овочів Arcos Universal з лезом із нержавіючої сталі 7.5см | 609 грн. |
Ніж для чищення Universal 75 мм Arcos (280104) | 448 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →