Кухонний ніж Tramontina Plenus 23426/168
Tramontina Plenus 23426/168 |
|
Рукоятки з поліпропілену. Нержавіюча сталь AISI 420. Гарт в кілька етапів (термічна Гарт, охолодження, проморожування, нагрівання газом).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Tramontina 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Tramontina.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Tramontina Plenus 23426/168
Усі ціни 14 →Нож Tramontina Plenus 20,3 см 23426/168 | 296 грн. |
Нож TRAMONTINA PLENUS grey нож Chef 203мм инд.блистер (23426/168) 23426/16 | 483 грн. |
Кухонний ніж Tramontina Plenus Шеф 203 мм Gray (23426/168) 23426/168 | 257 грн. |
Tramontina Plenus Grey Chef 203мм (23426/168) 23426/168 | 257 грн. |
Tramontina Кухонний ніж Tramontina Plenus Шеф 203 мм Gray (23426/168) 2342 | 257 грн. |
ще 9 пропозицій
Модификації Tramontina Plenus 23426/168
Ціни на Tramontina Plenus 23426/168 |
---|---|---|---|---|
Tramontina Plenus 23426/138 | від 233 грн. | 14 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/168 | від 257 грн. | 20 пропозицій | ||
Tramontina Plenus 23426/108 | від 229 грн. | 11 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →