Зимова шина Mazzini IceLEOPARD 215/60 R16 99T
Виберіть розмір шин
Mazzini IceLEOPARD 215/60 R16 99T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Mazzini 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Mazzini.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Mazzini IceLEOPARD 215/60 R16 99T
Усі ціни 33 →Mazzini ICE LEOPARD 215/60 R16 99T XL (под шип) | 2 398 грн. |
Mazzini Ice Leopard 215/60 R16 99T XL (под шип) | 2 332 грн. |
Mazzini Ice Leopard 215/60 R16 99T (під шип) | 2 599 грн. |
Mazzini Ice Leopard (215/60R16 99T) | 2 329 грн. |
Mazzini Ice Leopard 215/60 R16 99T XL (под шип) | 2 376 грн. |
ще 20 пропозицій
Відеоогляди
РекомендуємоПорівняти в таблиці →