Зимова шина Zeetex WP 1000-S 215/60 R16 95T
Виберіть розмір шин
Zeetex WP 1000-S 215/60 R16 95T |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Zeetex 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Zeetex.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Zeetex WP 1000-S 215/60 R16 95T
Усі ціни 6 →Шина Zeetex WP1000-S 215/60 R16 95T под шип | 2 551 грн. |
Zeetex WP1000-S 215/60 R16 95T (под шип) | 2 700 грн. |
Zeetex WP 1000S 215/60 R16 95T 127541 | 2 825 грн. |
Zeetex WP1000-S 215/60 R16 95T (под шип) | 2 800 грн. |
Zeetex WP1000-S 215/60 R16 95T (під шип) | 2 850 грн. |
Zeetex WP1000-S 215/60 R16 95T (під шип) | 2 969 грн. |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →