Кавоварка Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт
Відео 17Фото 6 |
Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт |
|
Дозатор кави, що регулюється по висоті. Енергозберігаючий режим.
Як правильно мити кавомашину: практичні інструкції з доглядуДетальний розбір усіх процедур чищення сучасних кавових машин
Яка кавоварка чи кавомашина підійде саме вам і як її правильно вибрати?Розбираємось у типах сучасних кавоварних пристроїв та допомагаємо з їх вибором
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Melitta 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Melitta.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Відеоогляди
Модификації Melitta Caffeo Solo E950-333
Ціни на Melitta Caffeo Solo E950-333 |
---|---|---|---|---|
Melitta Caffeo Solo E950-333 графіт | від 20 131 грн. | 2 пропозиції | ||
Melitta Caffeo Solo E950-101 нержавіюча сталь | від 13 760 грн. | 11 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-103 сріблястий | від 14 398 грн. | 19 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-666 хром | від 14 550 грн. | 5 пропозицій | ||
Melitta Caffeo Solo E950-104 червоний | від 18 280 грн. | 3 пропозиції | ||
Melitta Caffeo Solo E950-222 чорний | від 15 199 грн. | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →